Deze witte servetten uit de ROYAL Collection stralen elegantie uit met hun royale formaat van 40×40 cm. De 1/8 vouw maakt ze direct klaar voor gebruik op feesten of in de horeca. Ze zijn FSC-gecertificeerd, composteerbaar en voorzien van het Nordic Eco Label, wat duurzaamheid garandeert.
| Gewicht | 2473 g |
|---|---|
| Afmetingen | 39,4 × 20,6 × 21,2 cm |
| Materiaal | Tissue, |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | ROYAL Collection |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 5 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
50 Servetten “ROYAL Collection” 1/8 vouw 40 cm x 40 cm wit
€ 29,00 excl. btw
Doos (5 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Tissue, |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | ROYAL Collection |
Doos
| Gewicht | 2473 g |
|---|---|
| Afmetingen | 39,4 × 20,6 × 21,2 cm |
| Aantal pakken per doos | 5 |
Beschrijving
Deze witte servetten uit de ROYAL Collection stralen elegantie uit met hun royale formaat van 40×40 cm. De 1/8 vouw maakt ze direct klaar voor gebruik op feesten of in de horeca. Ze zijn FSC-gecertificeerd, composteerbaar en voorzien van het Nordic Eco Label, wat duurzaamheid garandeert.


