Voor een royale portie milkshake kies je voor deze set van 50 kartonnen bekers met een inhoud van 400 ml. De diameter van 9 cm en hoogte van 13,9 cm maken ze ideaal voor dikke shakes, en de ‘Milk-Shake’ bedrukking zorgt voor een herkenbare uitstraling. Ze zijn stevig genoeg om lekkages te voorkomen en passen perfect in je milkshake-assortiment.
| Gewicht | 12519 g |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 54 × 40 cm |
| Materiaal | Karton (PE-gecoat), |
| Kleur | roze |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 20 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
50 Milkshake beker, karton 0,4 l Ø 9 cm · 13,9 cm “Milk-Shake”
€ 96,28 excl. btw
Doos (20 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Karton (PE-gecoat), |
|---|---|
| Kleur | roze |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 12519 g |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 54 × 40 cm |
| Aantal pakken per doos | 20 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Voor een royale portie milkshake kies je voor deze set van 50 kartonnen bekers met een inhoud van 400 ml. De diameter van 9 cm en hoogte van 13,9 cm maken ze ideaal voor dikke shakes, en de ‘Milk-Shake’ bedrukking zorgt voor een herkenbare uitstraling. Ze zijn stevig genoeg om lekkages te voorkomen en passen perfect in je milkshake-assortiment.




