Dit donkergroene tafelkleed van zacht vlies is perfect voor het creëren van een stijlvolle en feestelijke sfeer. Gemaakt van duurzaam polypropyleen voelt het prettig aan als stof, maar is het scheurvast én afwasbaar. Met een lengte van 25 meter en een breedte van 118 cm heb je ruim voldoende materiaal voor een prachtige gedekte tafel, ongeacht de gelegenheid. Ideaal voor bruiloften, verjaardagen, jubilea of gewoon een gezellige dag thuis!
| Gewicht | 6987 g |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 20 × 20 cm |
| Materiaal | Non woven, PP |
| Kleur | donkergroen |
| Merk | Starpak |
| Assortiment | soft selection |
| Aantal per pak | 1 |
| Aantal pakken per doos | 4 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Tafelkleed, Vlies “soft selection” 25 m x 1,18 m donkergroen
€ 121,80 excl. btw
Doos (4 x 1)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Non woven, PP |
|---|---|
| Kleur | donkergroen |
| Merk | Starpak |
| Assortiment | soft selection |
Doos
| Gewicht | 6987 g |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 20 × 20 cm |
| Aantal pakken per doos | 4 |
Beschrijving
Dit donkergroene tafelkleed van zacht vlies is perfect voor het creëren van een stijlvolle en feestelijke sfeer. Gemaakt van duurzaam polypropyleen voelt het prettig aan als stof, maar is het scheurvast én afwasbaar. Met een lengte van 25 meter en een breedte van 118 cm heb je ruim voldoende materiaal voor een prachtige gedekte tafel, ongeacht de gelegenheid. Ideaal voor bruiloften, verjaardagen, jubilea of gewoon een gezellige dag thuis!



