Deze stevige frietboxen van kraft karton zijn perfect voor het serveren van heerlijke, warme snacks. Gemaakt van 100% Fair, ongebleekt vezelkarton met een bio-coating, houden ze je patat knapperig en droog dankzij de slimme ventilatieopeningen. De boxen zijn vetdicht en biologisch afbreekbaar, waardoor je met een goed gevoel kunt genieten. Deze set van 50 stuks is ideaal voor drukke takeaway-restaurants, cateraars of gewoon voor een gezellige avond met vrienden en familie. Kies voor duurzaamheid en serveer je snacks in stijl!
| Gewicht | 12155 g |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 40 × 26 cm |
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre, BIO gecoat), |
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 6 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
50 Friet boxen, Kraft karton “pure” 15,5 cm x 10,5 cm x 10,5 cm bruin “100% Fair” small
€ 158,34 excl. btw
Doos (6 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre, BIO gecoat), |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 12155 g |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 40 × 26 cm |
| Aantal pakken per doos | 6 |
Beschrijving
Deze stevige frietboxen van kraft karton zijn perfect voor het serveren van heerlijke, warme snacks. Gemaakt van 100% Fair, ongebleekt vezelkarton met een bio-coating, houden ze je patat knapperig en droog dankzij de slimme ventilatieopeningen. De boxen zijn vetdicht en biologisch afbreekbaar, waardoor je met een goed gevoel kunt genieten. Deze set van 50 stuks is ideaal voor drukke takeaway-restaurants, cateraars of gewoon voor een gezellige avond met vrienden en familie. Kies voor duurzaamheid en serveer je snacks in stijl!



