Deze set van 30 grijze tafelkaarsen zorgt voor een sfeervolle en stijlvolle uitstraling op elk feest of diner. Met een diameter van 2,1 cm en een lengte van 19,6 cm branden ze maar liefst 7 uur lang. Ze voldoen aan de strenge RAL-kwaliteitsnormen, dus je kunt rekenen op een gelijkmatige en roetvrije verbranding.
| Gewicht | 6644 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,9 × 23,5 × 22 cm |
| Materiaal | Paraffine, |
| Kleur | grijs |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 30 |
| Aantal pakken per doos | 4 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
30 Tafelkaarsen Ø 2,1 cm · 19,6 cm grijs
€ 39,56 excl. btw
Doos (4 x 30)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Paraffine, |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 6644 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,9 × 23,5 × 22 cm |
| Aantal pakken per doos | 4 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Deze set van 30 grijze tafelkaarsen zorgt voor een sfeervolle en stijlvolle uitstraling op elk feest of diner. Met een diameter van 2,1 cm en een lengte van 19,6 cm branden ze maar liefst 7 uur lang. Ze voldoen aan de strenge RAL-kwaliteitsnormen, dus je kunt rekenen op een gelijkmatige en roetvrije verbranding.





