Beschrijving
Beschrijving
Deze transparante huisvuilzakken met handgreep maken het afvoeren van afval een stuk eenvoudiger. Met een inhoud van 20 liter zijn ze ideaal voor dagelijks gebruik in huis of op kantoor. Het stevige HDPE-materiaal zorgt voor een betrouwbare bescherming tegen scheuren.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 2328 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 15,6 × 18,4 cm |
| Materiaal | HDPE (virgin), |
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 20 |
| Aantal pakken per doos | 20 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
20 Huisvuilzakken met handgreep, HDPE 20 l 48 cm x 47 cm transparant 12 my
Er zitten in totaal 400 stuks (20 pakken maal 20 stuks) in een doos.
€ 13,63 excl. btw
Doos (20 x 20)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen via WhatsApp!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 12075
| Materiaal | HDPE (virgin), |
|---|---|
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 2328 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 15,6 × 18,4 cm |
| Aantal pakken per doos | 20 |
Beschrijving
Deze transparante huisvuilzakken met handgreep maken het afvoeren van afval een stuk eenvoudiger. Met een inhoud van 20 liter zijn ze ideaal voor dagelijks gebruik in huis of op kantoor. Het stevige HDPE-materiaal zorgt voor een betrouwbare bescherming tegen scheuren.
