Beschrijving
Beschrijving
Serveer je hotdogs in stijl met deze set van 1000 witte kraft papieren zakjes. Ze zijn 21 bij 8,5 cm, ideaal voor een snelle en schone presentatie. Het stevige papier houdt je snacks veilig en ziet er professioneel uit.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 1212 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 5,5 × 18 cm |
| Materiaal | Papier (kraft), |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 1000 |
| Aantal pakken per doos | 1 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
1000 Hotdog zakjes Papier (kraft) 21 cm x 8,5 cm wit
Er zitten in totaal 1.000 stuks (1 pak maal 1000 stuks) in een doos.
€ 14,72 excl. btw
Doos (1 x 1000)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen via WhatsApp!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 89180
| Materiaal | Papier (kraft), |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 1212 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 5,5 × 18 cm |
| Aantal pakken per doos | 1 |
Beschrijving
Serveer je hotdogs in stijl met deze set van 1000 witte kraft papieren zakjes. Ze zijn 21 bij 8,5 cm, ideaal voor een snelle en schone presentatie. Het stevige papier houdt je snacks veilig en ziet er professioneel uit.



