Beschrijving
Beschrijving
Deze crèmekleurige geurstompkaarsen met de geur Soft Vanilla verspreiden een warme en zoete geur. Ze zijn perfect voor een gezellige en uitnodigende sfeer. Geniet van urenlang zacht kaarslicht met deze tijdloze klassieker.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 1402 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,3 × 18,6 × 13,3 cm |
| Materiaal | Paraffine, |
| Kleur | creme |
| Merk | GALA |
| Aantal per pak | 1 |
| Aantal pakken per doos | 6 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
“GALA” Geurstompkaarsen Ø 58 mm · 110 mm creme – Soft Vanilla
Er zitten in totaal 6 stuks (6 pakken maal 1 stuks) in een doos.
€ 13,92 excl. btw
Doos (6 x 1)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 96928
| Materiaal | Paraffine, |
|---|---|
| Kleur | creme |
| Merk | GALA |
Doos
| Gewicht | 1402 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,3 × 18,6 × 13,3 cm |
| Aantal pakken per doos | 6 |
Beschrijving
Deze crèmekleurige geurstompkaarsen met de geur Soft Vanilla verspreiden een warme en zoete geur. Ze zijn perfect voor een gezellige en uitnodigende sfeer. Geniet van urenlang zacht kaarslicht met deze tijdloze klassieker.

