Sluit je soepcups perfect af met deze ronde kartonnen deksels van witte kleur. Ze zijn voorzien van stoomopeningen om druk te reguleren en voorkomen morsen tijdens transport. Gemaakt van FSC-gecertificeerd materiaal, passen ze naadloos op bijbehorende kommen en zijn ze goed stapelbaar voor efficiënt gebruik.
| Gewicht | 5413 g |
|---|---|
| Afmetingen | 65 × 23 × 54 cm |
| Materiaal | Karton (PE-gecoat), |
| Kleur | wit |
| Merk | Starpak |
| Assortiment | To Go |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
50 Deksel voor soep cup, karton “To Go” rond Ø 9,9 cm wit
€ 56,12 excl. btw
Doos (10 x 50)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Karton (PE-gecoat), |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | Starpak |
| Assortiment | To Go |
Doos
| Gewicht | 5413 g |
|---|---|
| Afmetingen | 65 × 23 × 54 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Sluit je soepcups perfect af met deze ronde kartonnen deksels van witte kleur. Ze zijn voorzien van stoomopeningen om druk te reguleren en voorkomen morsen tijdens transport. Gemaakt van FSC-gecertificeerd materiaal, passen ze naadloos op bijbehorende kommen en zijn ze goed stapelbaar voor efficiënt gebruik.





