Beschrijving
Beschrijving
Wimpelguirlande papier “Duitsland”
– Lengte: 4 m
– 13 wimpels à 12 x 22,5 cm
– Papier kwaliteit “brandvertragend” volgens DIN4102-1: 1998-05 Materiaal klasse DIN 4102-B1
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 624 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 4,7 × 20,5 cm |
| Materiaal | Papier, |
| Kleur | zwart/rood/geel |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 1 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
Vlaggenslinger papier Duitsland brandveilig 4m
Er zitten in totaal 10 stuks (10 pakken maal 1 stuks) in een doos.
€ 35,53 excl. btw
Doos (10 x 1)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 10500
| Materiaal | Papier, |
|---|---|
| Kleur | zwart/rood/geel |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 624 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 4,7 × 20,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Vaak samen gekocht
€ 35,00 excl. btw
Artikelnummer: T-9925276
Beschrijving
Wimpelguirlande papier “Duitsland”
– Lengte: 4 m
– 13 wimpels à 12 x 22,5 cm
– Papier kwaliteit “brandvertragend” volgens DIN4102-1: 1998-05 Materiaal klasse DIN 4102-B1
