Sushi-schaaltjes van palmblad met een transparante deksel van gerecycleerd PET
Productgegevens:
– Afmetingen: 14,2 x 22 cm
– Hoogte: 4,4 cm
– Vulinhoud: 200 ml
– Materiaal: schaal van duurzaam palmblad / deksel van gerecycleerd rPET
Deze schaaltjes zijn bij uitstek geschikt om sushi en sashimi en ander snacks smaakvol te presenteren en ideaal voor transport, takeaway, to-go, afhaal en bezorging.
Doos bevat zowel palmblad schalen als bijpassende rPET deksels
| Gewicht | 2771 g |
|---|---|
| Afmetingen | 48,5 × 28 × 24 cm |
| Materiaal | Palmblad, R-PET |
| Kleur | natuur |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 10 |
| Aantal pakken per doos | 5 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Sushi schalen palmblad natuur met deksels set van 10
€ 46,69 excl. btw
Doos (5 x 10)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Palmblad, R-PET |
|---|---|
| Kleur | natuur |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 2771 g |
|---|---|
| Afmetingen | 48,5 × 28 × 24 cm |
| Aantal pakken per doos | 5 |
Beschrijving
Sushi-schaaltjes van palmblad met een transparante deksel van gerecycleerd PET
Productgegevens:
– Afmetingen: 14,2 x 22 cm
– Hoogte: 4,4 cm
– Vulinhoud: 200 ml
– Materiaal: schaal van duurzaam palmblad / deksel van gerecycleerd rPET
Deze schaaltjes zijn bij uitstek geschikt om sushi en sashimi en ander snacks smaakvol te presenteren en ideaal voor transport, takeaway, to-go, afhaal en bezorging.
Doos bevat zowel palmblad schalen als bijpassende rPET deksels


