Beschrijving
Beschrijving
Deze bordeauxrode geurstompkaarsen in Black Cherry vullen elke ruimte met een warme, fruitige geur. Met een diameter van 58 mm en hoogte van 110 mm branden ze lang en gelijkmatig. Perfect voor een sfeervolle avond of als decoratief accent.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 1402 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,3 × 18,6 × 13,3 cm |
| Materiaal | Paraffine, |
| Kleur | bordeaux |
| Merk | GALA |
| Aantal per pak | 1 |
| Aantal pakken per doos | 6 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
“GALA” Geurstompkaarsen Ø 58 mm · 110 mm bordeaux – Black Cherry
Er zitten in totaal 6 stuks (6 pakken maal 1 stuks) in een doos.
€ 13,92 excl. btw
Doos (6 x 1)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 96918
| Materiaal | Paraffine, |
|---|---|
| Kleur | bordeaux |
| Merk | GALA |
Doos
| Gewicht | 1402 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,3 × 18,6 × 13,3 cm |
| Aantal pakken per doos | 6 |
Beschrijving
Deze bordeauxrode geurstompkaarsen in Black Cherry vullen elke ruimte met een warme, fruitige geur. Met een diameter van 58 mm en hoogte van 110 mm branden ze lang en gelijkmatig. Perfect voor een sfeervolle avond of als decoratief accent.
