Beschrijving
Beschrijving
Deze crèmekleurige geurkaars in een handig glasformaat verspreidt een zachte vanillegeur die elke ruimte vult met warmte. Het compacte ontwerp van 70×77 mm is perfect voor kleinere kamers of als cadeau. Geniet van een subtiele, romige geurbeleving.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 1968 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 15,2 × 9,4 cm |
| Materiaal | Paraffin mit Rapswachs, Glas |
| Kleur | creme |
| Merk | GALA |
| Aantal per pak | 1 |
| Aantal pakken per doos | 6 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
“GALA” Geurkaars in glas Ø 70 mm · 77 mm creme – Soft Vanilla “Mini Nutella”
Er zitten in totaal 6 stuks (6 pakken maal 1 stuks) in een doos.
€ 14,88 excl. btw
Doos (6 x 1)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen via WhatsApp!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 96979
| Materiaal | Paraffin mit Rapswachs, Glas |
|---|---|
| Kleur | creme |
| Merk | GALA |
Doos
| Gewicht | 1968 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 15,2 × 9,4 cm |
| Aantal pakken per doos | 6 |
Vaak samen gekocht
€ 121,80 excl. btw
Artikelnummer: 82345
Beschrijving
Deze crèmekleurige geurkaars in een handig glasformaat verspreidt een zachte vanillegeur die elke ruimte vult met warmte. Het compacte ontwerp van 70×77 mm is perfect voor kleinere kamers of als cadeau. Geniet van een subtiele, romige geurbeleving.



