Serveer je gerechten stijlvol met deze set van 50 menubakken van suikerriet, een duurzaam en milieuvriendelijk alternatief voor plastic. Elk 1-vaks bakje heeft een inhoud van 1300 ml en is ideaal voor afhaalmaaltijden of evenementen. De natuurlijke uitstraling past perfect bij een groene bedrijfsvoering, terwijl de stevige constructie lekkages voorkomt.
| Gewicht | 8928 g |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 37 × 24 cm |
| Materiaal | Suikerriet, |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 6 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
50 Menubakken topseal Suikerriet 1-vaks 1300 ml 4,9 cm x 22,7 cm x 17,8 cm
€ 60,73 excl. btw
Doos (6 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Suikerriet, |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 8928 g |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 37 × 24 cm |
| Aantal pakken per doos | 6 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Serveer je gerechten stijlvol met deze set van 50 menubakken van suikerriet, een duurzaam en milieuvriendelijk alternatief voor plastic. Elk 1-vaks bakje heeft een inhoud van 1300 ml en is ideaal voor afhaalmaaltijden of evenementen. De natuurlijke uitstraling past perfect bij een groene bedrijfsvoering, terwijl de stevige constructie lekkages voorkomt.





