Beschrijving
Beschrijving
Deze glasheldere PET deksels zijn perfect voor het afsluiten van je smoothies en desserts. Ze passen precies op de bijbehorende bekers en zorgen voor een frisse, strakke uitstraling. Ideaal voor horecagebruik of feestjes, geleverd in een handige displaydoos.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 3911 g |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 30 × 42 cm |
| Materiaal | PET, |
| Kleur | glashelder |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 16 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Deksel “Hurricane”, PET rond Ø 9,5 cm · 4,5 cm glashelder zonder gat
Er zitten in totaal 800 stuks (16 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 37,58 excl. btw
Doos (16 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | PET, |
|---|---|
| Kleur | glashelder |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 3911 g |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 30 × 42 cm |
| Aantal pakken per doos | 16 |
Vaak samen gekocht
€ 70,99 - € 1.510,78Prijsklasse: € 70,99 tot € 1.510,78 excl. btw
Artikelnummer: 11312
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 70,30 - € 1.500,58Prijsklasse: € 70,30 tot € 1.500,58 excl. btw
Artikelnummer: 11311
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 85,61 - € 1.499,18Prijsklasse: € 85,61 tot € 1.499,18 excl. btw
Artikelnummer: 11313
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 61,94 excl. btw
Artikelnummer: 86806
€ 47,85 excl. btw
Artikelnummer: 84189
Beschrijving
Deze glasheldere PET deksels zijn perfect voor het afsluiten van je smoothies en desserts. Ze passen precies op de bijbehorende bekers en zorgen voor een frisse, strakke uitstraling. Ideaal voor horecagebruik of feestjes, geleverd in een handige displaydoos.









