Deze witte borden van suikerriet zijn een milieuvriendelijk alternatief voor wegwerpservies. Ze zijn PFAS-vrij, biologisch afbreekbaar en geschikt voor de magnetron tot 800 W. Met een diameter van 18 cm zijn ze ideaal voor hapjes en kleine gerechten, en het gladde oppervlak oogt elegant.
| Gewicht | 5380 g |
|---|---|
| Afmetingen | 37 × 19,5 × 38 cm |
| Materiaal | Suikerriet, |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
50 Borden van suikerriet “pure” 1-vaks Ø 18 cm · 2 cm wit
€ 37,12 excl. btw
Doos (10 x 50)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Suikerriet, |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 5380 g |
|---|---|
| Afmetingen | 37 × 19,5 × 38 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Deze witte borden van suikerriet zijn een milieuvriendelijk alternatief voor wegwerpservies. Ze zijn PFAS-vrij, biologisch afbreekbaar en geschikt voor de magnetron tot 800 W. Met een diameter van 18 cm zijn ze ideaal voor hapjes en kleine gerechten, en het gladde oppervlak oogt elegant.


