Beschrijving
Beschrijving
Deze witte geurkaarsjes met de geur Cotton Dreams creëren een zachte en ontspannen sfeer. Ze zijn compact en ideaal voor gebruik in groepen of als decoratie. Een subtiele toevoeging aan elke ruimte.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 3938 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 24,5 × 16 cm |
| Materiaal | Paraffin mit Rapswachs, Aluminium |
| Kleur | wit |
| Merk | GALA |
| Aantal per pak | 36 |
| Aantal pakken per doos | 8 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
36 “GALA” Geurkaars Ø 3,8 cm · 1,7 cm wit – Cotton Dreams “Ton in Ton”
Er zitten in totaal 288 stuks (8 pakken maal 36 stuks) in een doos.
€ 35,38 excl. btw
Doos (8 x 36)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 96819
| Materiaal | Paraffin mit Rapswachs, Aluminium |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | GALA |
Doos
| Gewicht | 3938 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 24,5 × 16 cm |
| Aantal pakken per doos | 8 |
Beschrijving
Deze witte geurkaarsjes met de geur Cotton Dreams creëren een zachte en ontspannen sfeer. Ze zijn compact en ideaal voor gebruik in groepen of als decoratie. Een subtiele toevoeging aan elke ruimte.

