Deze witte taartranden zijn ideaal voor het presenteren van prachtige taarten en desserts. Gemaakt van stevig karton van 100% verse vezels, zijn deze randen door en door voedselveilig en voorzien van een gladde rand voor een nette afwerking. Bovendien zijn ze composteerbaar en FSC® gecertificeerd, dus ook nog eens een duurzame keuze. Deze set van 100 randen is perfect voor bakkerijen, cateringbedrijven of voor de enthousiaste thuisbakker die regelmatig taarten maakt.
| Gewicht | 10697 g |
|---|---|
| Afmetingen | 31 × 30 × 32 cm |
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre), |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 100 |
| Aantal pakken per doos | 3 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
100 Taartranden, karton rond Ø 30 cm wit met gladde rand
€ 70,91 excl. btw
Doos (3 x 100)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre), |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 10697 g |
|---|---|
| Afmetingen | 31 × 30 × 32 cm |
| Aantal pakken per doos | 3 |
Beschrijving
Deze witte taartranden zijn ideaal voor het presenteren van prachtige taarten en desserts. Gemaakt van stevig karton van 100% verse vezels, zijn deze randen door en door voedselveilig en voorzien van een gladde rand voor een nette afwerking. Bovendien zijn ze composteerbaar en FSC® gecertificeerd, dus ook nog eens een duurzame keuze. Deze set van 100 randen is perfect voor bakkerijen, cateringbedrijven of voor de enthousiaste thuisbakker die regelmatig taarten maakt.
