Beschrijving
Beschrijving
Deze XL nitril handschoenen bieden een ruimere pasvorm zonder poeder, ideaal voor grotere handen. Ze zijn zwart en bieden uitstekende trekvastheid. Een betrouwbare keuze in een set van 100 stuks.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 5320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 36 × 21 cm |
| Materiaal | Nitril, |
| Kleur | zwart |
| Merk | Medi-Inn Classic |
| Assortiment | Black Plus |
| Aantal per pak | 100 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
100 “Medi-Inn Classic” Handschoenen Nitril poedervrij “Black Plus” zwart Maat: XL
Er zitten in totaal 1.000 stuks (10 pakken maal 100 stuks) in een doos.
€ 56,98 excl. btw
Doos (10 x 100)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 93020
| Materiaal | Nitril, |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Merk | Medi-Inn Classic |
| Assortiment | Black Plus |
Doos
| Gewicht | 5320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 36 × 21 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Deze XL nitril handschoenen bieden een ruimere pasvorm zonder poeder, ideaal voor grotere handen. Ze zijn zwart en bieden uitstekende trekvastheid. Een betrouwbare keuze in een set van 100 stuks.


