Beschrijving
Beschrijving
Met deze set van 75 rode pedaalemmerzakken ben je verzekerd van een hygiënische en handige afvaloplossing. Gemaakt van stevig HDPE-folie en voorzien van een trekkoord voor eenvoudig sluiten. De zakken passen perfect in standaard 30-liter pedaalemmers.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 5758 g |
|---|---|
| Afmetingen | 33,5 × 22,5 × 21,5 cm |
| Materiaal | HDPE (virgin), |
| Kleur | rood |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 75 |
| Aantal pakken per doos | 5 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
75 Pedaalemmerzakken met trekkoord, HDPE 30 l 70 cm x 55 cm rood 17 my
Er zitten in totaal 375 stuks (5 pakken maal 75 stuks) in een doos.
€ 31,10 excl. btw
Doos (5 x 75)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 12417
| Materiaal | HDPE (virgin), |
|---|---|
| Kleur | rood |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 5758 g |
|---|---|
| Afmetingen | 33,5 × 22,5 × 21,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 5 |
Beschrijving
Met deze set van 75 rode pedaalemmerzakken ben je verzekerd van een hygiënische en handige afvaloplossing. Gemaakt van stevig HDPE-folie en voorzien van een trekkoord voor eenvoudig sluiten. De zakken passen perfect in standaard 30-liter pedaalemmers.
