Beschrijving
Beschrijving
Deze witte menuboxen van suikerriet zijn stevig en PFAS-vrij, perfect voor takeaway maaltijden. Ze zijn magnetronbestendig en ideaal voor foodtrucks of bezorgservices. Gemaakt van bagasse, een duurzaam restmateriaal van suikerriet.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 2949 g |
|---|---|
| Afmetingen | 36,5 × 28,5 × 20,5 cm |
| Materiaal | Suikerriet, |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 25 |
| Aantal pakken per doos | 5 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
25 Menuboxen suikerriet “pure” 1-vaks 6 cm x 18 cm x 12,5 cm wit
Er zitten in totaal 125 stuks (5 pakken maal 25 stuks) in een doos.
€ 16,82 excl. btw
Doos (5 x 25)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen via WhatsApp!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 89876
| Materiaal | Suikerriet, |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 2949 g |
|---|---|
| Afmetingen | 36,5 × 28,5 × 20,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 5 |
Beschrijving
Deze witte menuboxen van suikerriet zijn stevig en PFAS-vrij, perfect voor takeaway maaltijden. Ze zijn magnetronbestendig en ideaal voor foodtrucks of bezorgservices. Gemaakt van bagasse, een duurzaam restmateriaal van suikerriet.



