Deze set van 50 bruine snackbakjes is de perfecte, milieuvriendelijke keuze voor het serveren van dipsauzen, friet of kleine snacks onderweg. Gemaakt van FSC®-gecertificeerd karton met een bio-coating, zijn ze zowel stevig als volledig duurzaam. Met een handig formaat van 35 ml passen ze ideaal in elke to-go verpakking, voor cateraars en grootverbruikers. Een natuurlijke uitstraling die past bij een bewuste, groene bedrijfsvoering.
| Gewicht | 3718 g |
|---|---|
| Afmetingen | 34,5 × 55 × 14 cm |
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre, BIO gecoat), |
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
50 Snackbakje, karton “pure” 3,5 cm x 7 cm x 9 cm bruin
€ 39,88 excl. btw
Doos (10 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre, BIO gecoat), |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 3718 g |
|---|---|
| Afmetingen | 34,5 × 55 × 14 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Deze set van 50 bruine snackbakjes is de perfecte, milieuvriendelijke keuze voor het serveren van dipsauzen, friet of kleine snacks onderweg. Gemaakt van FSC®-gecertificeerd karton met een bio-coating, zijn ze zowel stevig als volledig duurzaam. Met een handig formaat van 35 ml passen ze ideaal in elke to-go verpakking, voor cateraars en grootverbruikers. Een natuurlijke uitstraling die past bij een bewuste, groene bedrijfsvoering.


