Beschrijving
Beschrijving
Dit tafelkleed van vlies in diepe bordeaux is zacht als stof en waterdicht. Het is scheurvast en ideaal voor binnen en buiten. Perfect voor bruiloften, feesten of een stijlvolle tafeldecoratie.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 4945 g |
|---|---|
| Afmetingen | 122 × 24 × 12,8 cm |
| Materiaal | Non woven, PP |
| Kleur | bordeaux |
| Merk | Starpak |
| Assortiment | soft selection plus |
| Aantal per pak | 1 |
| Aantal pakken per doos | 2 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
Tafelkleed, Vlies “soft selection plus” 25 m x 1,18 m bordeaux
Er zitten in totaal 2 stuks (2 pakken maal 1 stuks) in een doos.
€ 71,78 excl. btw
Doos (2 x 1)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 84941
| Materiaal | Non woven, PP |
|---|---|
| Kleur | bordeaux |
| Merk | Starpak |
| Assortiment | soft selection plus |
Doos
| Gewicht | 4945 g |
|---|---|
| Afmetingen | 122 × 24 × 12,8 cm |
| Aantal pakken per doos | 2 |
Beschrijving
Dit tafelkleed van vlies in diepe bordeaux is zacht als stof en waterdicht. Het is scheurvast en ideaal voor binnen en buiten. Perfect voor bruiloften, feesten of een stijlvolle tafeldecoratie.



