Beschrijving
Beschrijving
Deze ivoren geurkaars in glas met een sandelhoutgeur brengt een rustgevende, exotische sfeer in huis. Het grote formaat van 10,5×12,4 cm zorgt voor een langdurige geurbeleving. Een stijlvolle toevoeging aan elk interieur, ideaal voor ontspanning.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 5687 g |
|---|---|
| Afmetingen | 33 × 22,3 × 14,5 cm |
| Materiaal | Paraffin mit Rapswachs, Glas |
| Kleur | ivoor |
| Merk | GALA |
| Aantal per pak | 1 |
| Aantal pakken per doos | 6 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
“GALA” Geurkaars in glas Ø 10,5 cm · 12,4 cm ivoor – Sandelhout “Tokio Large”
Er zitten in totaal 6 stuks (6 pakken maal 1 stuks) in een doos.
€ 45,94 excl. btw
Doos (6 x 1)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen via WhatsApp!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 96821
| Materiaal | Paraffin mit Rapswachs, Glas |
|---|---|
| Kleur | ivoor |
| Merk | GALA |
Doos
| Gewicht | 5687 g |
|---|---|
| Afmetingen | 33 × 22,3 × 14,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 6 |
Vaak samen gekocht
€ 121,80 excl. btw
Artikelnummer: 82345
Beschrijving
Deze ivoren geurkaars in glas met een sandelhoutgeur brengt een rustgevende, exotische sfeer in huis. Het grote formaat van 10,5×12,4 cm zorgt voor een langdurige geurbeleving. Een stijlvolle toevoeging aan elk interieur, ideaal voor ontspanning.



