Serveer frisse koude dranken stijlvol met deze glasheldere PLA-bekers van 300 ml. Gemaakt van duurzaam, plantaardig materiaal dat composteerbaar is volgens Europese normen, ideaal voor milieubewuste evenementen. De handige schuimkraag en vulstreep maken ze perfect voor feesten, caterings en horeca.
| Gewicht | 10545 g |
|---|---|
| Afmetingen | 39,6 × 39,5 × 62 cm |
| Materiaal | PLA, |
| Kleur | glashelder |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 70 |
| Aantal pakken per doos | 16 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
70 Drinkbekers voor koude dranken, PLA “pure” 0,3 l Ø 9,5 cm · 11 cm glashelder met schuimkraag
€ 116,93 excl. btw
Doos (16 x 70)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | PLA, |
|---|---|
| Kleur | glashelder |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 10545 g |
|---|---|
| Afmetingen | 39,6 × 39,5 × 62 cm |
| Aantal pakken per doos | 16 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Serveer frisse koude dranken stijlvol met deze glasheldere PLA-bekers van 300 ml. Gemaakt van duurzaam, plantaardig materiaal dat composteerbaar is volgens Europese normen, ideaal voor milieubewuste evenementen. De handige schuimkraag en vulstreep maken ze perfect voor feesten, caterings en horeca.








