Beschrijving
Beschrijving
Deze papieren drinkrietjes in vrolijke streepkleuren zijn per stuk verpakt en ideaal voor feestjes of dagelijks gebruik. Met een lengte van 20 cm zijn ze geschikt voor de meeste glazen. Gemaakt van FSC-gecertificeerd papier voor een milieuvriendelijke keuze.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 1613 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,5 × 23,5 × 20 cm |
| Materiaal | Papier, |
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 100 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
100 Drinkrietjes, papier Ø 6 mm · 20 cm assorti kleuren “Stripes” per stuk verpakt
Er zitten in totaal 1.000 stuks (10 pakken maal 100 stuks) in een doos.
€ 18,13 excl. btw
Doos (10 x 100)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 87514
| Materiaal | Papier, |
|---|---|
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 1613 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,5 × 23,5 × 20 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Deze papieren drinkrietjes in vrolijke streepkleuren zijn per stuk verpakt en ideaal voor feestjes of dagelijks gebruik. Met een lengte van 20 cm zijn ze geschikt voor de meeste glazen. Gemaakt van FSC-gecertificeerd papier voor een milieuvriendelijke keuze.



