Beschrijving
Beschrijving
Deze bruine papieren draagtassen met handvaten zijn stevig en stijlvol voor het verpakken van aankopen. Met een formaat van 27x32x17 cm bieden ze voldoende ruimte voor diverse producten. Een set van 50, ideaal voor winkels of evenementen.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 13763 g |
|---|---|
| Afmetingen | 36 × 36 × 52 cm |
| Materiaal | Papier (kraft), |
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 8 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Draagtassen, papier 27 cm x 32 cm x 17 cm bruin “Icelove” met handvaten
Er zitten in totaal 400 stuks (8 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 79,11 excl. btw
Doos (8 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 37610
| Materiaal | Papier (kraft), |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 13763 g |
|---|---|
| Afmetingen | 36 × 36 × 52 cm |
| Aantal pakken per doos | 8 |
Beschrijving
Deze bruine papieren draagtassen met handvaten zijn stevig en stijlvol voor het verpakken van aankopen. Met een formaat van 27x32x17 cm bieden ze voldoende ruimte voor diverse producten. Een set van 50, ideaal voor winkels of evenementen.


