Beschrijving
Beschrijving
Voor kleinere aankopen zijn deze bruine draagtassen van 25x26x17 cm perfect. Ze zijn voorzien van handige handvaten en gemaakt van duurzaam papier. Een set van 50 biedt een praktische en milieuvriendelijke verpakkingsoptie.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 11813 g |
|---|---|
| Afmetingen | 36,5 × 29,5 × 52 cm |
| Materiaal | Papier (kraft), |
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 8 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Draagtassen, papier 25 cm x 26 cm x 17 cm bruin “Icelove” met handvaten
Er zitten in totaal 400 stuks (8 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 72,62 excl. btw
Doos (8 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 37611
| Materiaal | Papier (kraft), |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 11813 g |
|---|---|
| Afmetingen | 36,5 × 29,5 × 52 cm |
| Aantal pakken per doos | 8 |
Beschrijving
Voor kleinere aankopen zijn deze bruine draagtassen van 25x26x17 cm perfect. Ze zijn voorzien van handige handvaten en gemaakt van duurzaam papier. Een set van 50 biedt een praktische en milieuvriendelijke verpakkingsoptie.


