Beschrijving
Beschrijving
Dit witte 3-vaks bord van suikerriet is ideaal voor het serveren van maaltijden met meerdere componenten. Het is PFAS-vrij, magnetronbestendig en thuiscomposteerbaar volgens DIN-normen. Dankzij het gladde oppervlak en stevige materiaal blijft alles netjes gescheiden.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 10070 g |
|---|---|
| Afmetingen | 44,5 × 24,5 × 48,5 cm |
| Materiaal | Suikerriet, |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Borden van suikerriet “pure” 3-vaks Ø 23 cm · 2 cm wit
Er zitten in totaal 500 stuks (10 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 64,53 excl. btw
Doos (10 x 50)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 89737
| Materiaal | Suikerriet, |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 10070 g |
|---|---|
| Afmetingen | 44,5 × 24,5 × 48,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Dit witte 3-vaks bord van suikerriet is ideaal voor het serveren van maaltijden met meerdere componenten. Het is PFAS-vrij, magnetronbestendig en thuiscomposteerbaar volgens DIN-normen. Dankzij het gladde oppervlak en stevige materiaal blijft alles netjes gescheiden.


