Beschrijving
Beschrijving
Voeg een feestelijk tintje toe aan je drankjes met deze papieren bubble tea rietjes in vrolijke kleuren. Ze zijn stevig en geschikt voor dikke dranken, ideaal voor cafés of feestjes. Gemaakt van FSC-gecertificeerd papier, een duurzame keuze.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 3237 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 36,5 × 24,5 cm |
| Materiaal | Papier, |
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 200 |
| Aantal pakken per doos | 6 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
200 Bubble Tea Drinkrietjes Papier Ø 12 mm · 20 cm assorti kleuren
Er zitten in totaal 1.200 stuks (6 pakken maal 200 stuks) in een doos.
€ 36,02 excl. btw
Doos (6 x 200)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 88024
| Materiaal | Papier, |
|---|---|
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 3237 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 36,5 × 24,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 6 |
Beschrijving
Voeg een feestelijk tintje toe aan je drankjes met deze papieren bubble tea rietjes in vrolijke kleuren. Ze zijn stevig en geschikt voor dikke dranken, ideaal voor cafés of feestjes. Gemaakt van FSC-gecertificeerd papier, een duurzame keuze.



