Deze heldere PS-glazen zijn speciaal ontworpen voor caipirinha’s en andere cocktails, maar ook voor latte macchiato. Met een inhoud van 300 ml en een stijlvolle, transparante uitstraling zijn ze een praktische en elegante keuze voor horecagelegenheden. Set van 20 stuks, ideaal voor grootverbruik.
| Gewicht | 3246 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,1 × 28,9 × 31,6 cm |
| Materiaal | PS, |
| Kleur | glashelder |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 20 |
| Aantal pakken per doos | 9 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
20 Glazen voor Caipirinha, PS 0,3 l Ø 8 cm · 11 cm glashelder
€ 46,33 excl. btw
Doos (9 x 20)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | PS, |
|---|---|
| Kleur | glashelder |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 3246 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,1 × 28,9 × 31,6 cm |
| Aantal pakken per doos | 9 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Deze heldere PS-glazen zijn speciaal ontworpen voor caipirinha’s en andere cocktails, maar ook voor latte macchiato. Met een inhoud van 300 ml en een stijlvolle, transparante uitstraling zijn ze een praktische en elegante keuze voor horecagelegenheden. Set van 20 stuks, ideaal voor grootverbruik.




