Deze set van 2 vacuümzakjesrollen is perfect voor het verpakken van grotere sous-vide porties, met een breedte van 30 centimeter en een lengte van 6 meter per rol. Het transparante PA/PE-materiaal is bestand tegen kooktemperaturen en garandeert een perfecte vacuümverzegeling. Ideaal voor het conserveren van vlees, vis of maaltijden met een professioneel resultaat.
| Gewicht | 18363 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 47 × 33 cm |
| Materiaal | PA / PE, |
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 2 |
| Aantal pakken per doos | 25 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
2 Rollen Vacuüm verzegelzakjes, PA / PE 6 m x 30 cm transparant “Sous Vide” kookkwaliteit
€ 189,23 excl. btw
Doos (25 x 2)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | PA / PE, |
|---|---|
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 18363 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 47 × 33 cm |
| Aantal pakken per doos | 25 |
Beschrijving
Deze set van 2 vacuümzakjesrollen is perfect voor het verpakken van grotere sous-vide porties, met een breedte van 30 centimeter en een lengte van 6 meter per rol. Het transparante PA/PE-materiaal is bestand tegen kooktemperaturen en garandeert een perfecte vacuümverzegeling. Ideaal voor het conserveren van vlees, vis of maaltijden met een professioneel resultaat.
