Beschrijving
Beschrijving
Deze witte make-up doekjes zijn zacht en 2-laags, perfect voor het verwijderen van make-up. Ze zijn V-vouw verpakt voor eenvoudig gebruik, ideaal voor thuis of onderweg.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 6622 g |
|---|---|
| Afmetingen | 58,5 × 40 × 24 cm |
| Materiaal | Cellulose, |
| Kleur | wit |
| Merk | Fripa |
| Aantal per pak | 100 |
| Aantal pakken per doos | 40 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
100 Make-up doekjes V-vouw 20 cm x 21 cm wit “akito” 2-laags
Er zitten in totaal 4.000 stuks (40 pakken maal 100 stuks) in een doos.
€ 60,90 excl. btw
Doos (40 x 100)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen via WhatsApp!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 95750
| Materiaal | Cellulose, |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | Fripa |
Doos
| Gewicht | 6622 g |
|---|---|
| Afmetingen | 58,5 × 40 × 24 cm |
| Aantal pakken per doos | 40 |
Beschrijving
Deze witte make-up doekjes zijn zacht en 2-laags, perfect voor het verwijderen van make-up. Ze zijn V-vouw verpakt voor eenvoudig gebruik, ideaal voor thuis of onderweg.
