Deze witte cateringdozen van het merk Good Food zijn ideaal voor het serveren van hapjes of maaltijden onderweg. Het hoekige design van 8×24,5×35,5 cm biedt een stijlvolle presentatie en is FSC-gecertificeerd voor duurzaamheid. Een set van 10 stuks is perfect voor feesten of catering evenementen.
| Gewicht | 13241 g |
|---|---|
| Afmetingen | 55 × 37 × 33,7 cm |
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre), |
| Kleur | beige |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 10 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
10 Catering dozen “pure” hoekig 8 cm x 24,5 cm x 35,5 cm “Good Food” small
€ 85,55 excl. btw
Doos (10 x 10)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre), |
|---|---|
| Kleur | beige |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 13241 g |
|---|---|
| Afmetingen | 55 × 37 × 33,7 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Deze witte cateringdozen van het merk Good Food zijn ideaal voor het serveren van hapjes of maaltijden onderweg. Het hoekige design van 8×24,5×35,5 cm biedt een stijlvolle presentatie en is FSC-gecertificeerd voor duurzaamheid. Een set van 10 stuks is perfect voor feesten of catering evenementen.






