Stabiel en robuust to-go-schaal van palmblad met een deksel van gerecycled PET
Afmetingen: diameter 21 cm, totale hoogte: 8,3 cm
Productgegevens:
– Palmblad zonder gebruik van chemicaliën en zonder coating
– Smaakvolle, natuurlijke look met individuele structuur
– Geurneutraal
– Composteerbare schaal
Wegwerp schaal van palmblad. Gemaakt voor op de grond gevallen palmbladen die daarna gedroogd, gereinigd en onder toevoer van hitte in een matrijs in vorm geperst worden.
| Gewicht | 3724 g |
|---|---|
| Afmetingen | 52 × 38 × 23 cm |
| Materiaal | Palmblad, R-PET |
| Kleur | natuur |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 10 |
| Aantal pakken per doos | 5 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Schalen palmblad rond set van 10 800ml met deksel
€ 52,42 excl. btw
Doos (5 x 10)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Palmblad, R-PET |
|---|---|
| Kleur | natuur |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 3724 g |
|---|---|
| Afmetingen | 52 × 38 × 23 cm |
| Aantal pakken per doos | 5 |
Beschrijving
Stabiel en robuust to-go-schaal van palmblad met een deksel van gerecycled PET
Afmetingen: diameter 21 cm, totale hoogte: 8,3 cm
Productgegevens:
– Palmblad zonder gebruik van chemicaliën en zonder coating
– Smaakvolle, natuurlijke look met individuele structuur
– Geurneutraal
– Composteerbare schaal
Wegwerp schaal van palmblad. Gemaakt voor op de grond gevallen palmbladen die daarna gedroogd, gereinigd en onder toevoer van hitte in een matrijs in vorm geperst worden.




