Creëer een warme en gezellige sfeer met deze prachtige geurstompkaarsen in een rijke wijnrode tint. De heerlijke geur van wilde framboos vult je ruimte met een fruitige, zoete aroma. Gemaakt van hoogwaardig materiaal, branden deze kaarsen langdurig en egaal op. Handig verpakt in een displaydoos met slipdeksel, perfect voor jezelf of als sfeervol cadeau voor een vriend(in) of een speciale gelegenheid.
| Gewicht | 1402 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,3 × 18,6 × 13,3 cm |
| Materiaal | Paraffine, |
| Kleur | wijnrood |
| Merk | GALA |
| Aantal per pak | 1 |
| Aantal pakken per doos | 6 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
“GALA” Geurstompkaarsen Ø 58 mm · 110 mm wijnrood – Wild Raspberry
€ 13,92 excl. btw
Doos (6 x 1)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Paraffine, |
|---|---|
| Kleur | wijnrood |
| Merk | GALA |
Doos
| Gewicht | 1402 g |
|---|---|
| Afmetingen | 13,3 × 18,6 × 13,3 cm |
| Aantal pakken per doos | 6 |
Beschrijving
Creëer een warme en gezellige sfeer met deze prachtige geurstompkaarsen in een rijke wijnrode tint. De heerlijke geur van wilde framboos vult je ruimte met een fruitige, zoete aroma. Gemaakt van hoogwaardig materiaal, branden deze kaarsen langdurig en egaal op. Handig verpakt in een displaydoos met slipdeksel, perfect voor jezelf of als sfeervol cadeau voor een vriend(in) of een speciale gelegenheid.

