Beschrijving
Beschrijving
Deze witte suikerriet hamburgerboxen zijn de perfecte keuze voor een duurzaam en stijlvol serveerconcept. Ze zijn stevig, biologisch afbreekbaar en ideaal voor snacks of kleine maaltijden. Bestel deze set van 50 en geef je gasten een milieuvriendelijke ervaring.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 4735 g |
|---|---|
| Afmetingen | 44,5 × 32 × 17,5 cm |
| Materiaal | Suikerriet, |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 4 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Hamburger-Box Suikerriet “pure” 8 cm x 14 cm x 15 cm wit
Er zitten in totaal 200 stuks (4 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 25,64 excl. btw
Doos (4 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen via WhatsApp!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 37590
| Materiaal | Suikerriet, |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 4735 g |
|---|---|
| Afmetingen | 44,5 × 32 × 17,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 4 |
Beschrijving
Deze witte suikerriet hamburgerboxen zijn de perfecte keuze voor een duurzaam en stijlvol serveerconcept. Ze zijn stevig, biologisch afbreekbaar en ideaal voor snacks of kleine maaltijden. Bestel deze set van 50 en geef je gasten een milieuvriendelijke ervaring.
