Beschrijving
Beschrijving
Deze papieren cocktailrietjes in een mix van blauw, rood, paars, geel en groen zijn een echte eyecatcher. Ze zijn stevig en geschikt voor koude dranken tot 23°C, ideaal voor bars en feestjes. FSC-gecertificeerd voor een duurzame keuze.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 4500 g |
|---|---|
| Afmetingen | 39 × 56 × 17 cm |
| Materiaal | Papier, |
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 500 |
| Aantal pakken per doos | 8 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
500 Cocktail drinkrietjes, papier Ø 7 mm · 15 cm assorti kleuren
Er zitten in totaal 4.000 stuks (8 pakken maal 500 stuks) in een doos.
€ 53,94 excl. btw
Doos (8 x 500)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 89902
| Materiaal | Papier, |
|---|---|
| Kleur | assorti kleuren |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 4500 g |
|---|---|
| Afmetingen | 39 × 56 × 17 cm |
| Aantal pakken per doos | 8 |
Beschrijving
Deze papieren cocktailrietjes in een mix van blauw, rood, paars, geel en groen zijn een echte eyecatcher. Ze zijn stevig en geschikt voor koude dranken tot 23°C, ideaal voor bars en feestjes. FSC-gecertificeerd voor een duurzame keuze.


