Beschrijving
Beschrijving
Maak je tuinafval eenvoudig en milieuvriendelijk weg met deze set van 3 bruine, 2-laags papieren vuilniszakken van 120 liter. Ze zijn vochtbestendig en biologisch afbreekbaar, ideaal voor composteerbaar afval. De kraftpapieren zakken zijn stevig genoeg voor al je groenafval.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 6228 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 20,5 × 38,5 cm |
| Materiaal | Papier (kraft), |
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 3 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
3 Vuilniszakken aus Papier “pure” 120 l 93 cm x 45 cm x 21 cm bruin , 2-laags
Er zitten in totaal 30 stuks (10 pakken maal 3 stuks) in een doos.
€ 40,02 excl. btw
Doos (10 x 3)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 14182
| Materiaal | Papier (kraft), |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 6228 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 20,5 × 38,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Maak je tuinafval eenvoudig en milieuvriendelijk weg met deze set van 3 bruine, 2-laags papieren vuilniszakken van 120 liter. Ze zijn vochtbestendig en biologisch afbreekbaar, ideaal voor composteerbaar afval. De kraftpapieren zakken zijn stevig genoeg voor al je groenafval.


