Beschrijving
Beschrijving
Transformeer je feesttafel met dit lange ‘Capy Party’ tafelkleed. De doorlopende print zorgt voor een feestelijke en cohesieve look langs de hele tafel.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 4153 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 123,5 × 17,5 cm |
| Materiaal | Papier, |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | Party Edition |
| Aantal per pak | 1 |
| Aantal pakken per doos | 12 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
Tafelkleed, papier 5 m x 1,2 m “Capy Party”
Er zitten in totaal 12 stuks (12 pakken maal 1 stuks) in een doos.
€ 56,72 excl. btw
Doos (12 x 1)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 37537
| Materiaal | Papier, |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | Party Edition |
Doos
| Gewicht | 4153 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 123,5 × 17,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 12 |
Vaak samen gekocht
€ 14,36 excl. btw
Artikelnummer: 37535
€ 40,46 excl. btw
Artikelnummer: 37538
€ 19,08 excl. btw
Artikelnummer: 37539
€ 39,73 excl. btw
Artikelnummer: 37536
Beschrijving
Transformeer je feesttafel met dit lange ‘Capy Party’ tafelkleed. De doorlopende print zorgt voor een feestelijke en cohesieve look langs de hele tafel.






