Beschrijving
Beschrijving
Organiseer het perfecte feestje met deze vrolijke ‘Capy Party’ servetten. De kleurrijke capibara-print zorgt voor een speelse en feestelijke sfeer aan tafel.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 1173 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,2 × 17,6 × 17,4 cm |
| Materiaal | Tissue, |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | Party Edition |
| Aantal per pak | 20 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
20 Servetten 3-laags 1/4 vouw 33 cm x 33 cm “Capy Party”
Er zitten in totaal 200 stuks (10 pakken maal 20 stuks) in een doos.
€ 14,36 excl. btw
Doos (10 x 20)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 37535
| Materiaal | Tissue, |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | Party Edition |
Doos
| Gewicht | 1173 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,2 × 17,6 × 17,4 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Vaak samen gekocht
€ 56,72 excl. btw
Artikelnummer: 37537
€ 40,46 excl. btw
Artikelnummer: 37538
€ 19,08 excl. btw
Artikelnummer: 37539
€ 39,73 excl. btw
Artikelnummer: 37536
Beschrijving
Organiseer het perfecte feestje met deze vrolijke ‘Capy Party’ servetten. De kleurrijke capibara-print zorgt voor een speelse en feestelijke sfeer aan tafel.






