Beschrijving
Beschrijving
Met deze roze papieren drinkbekers geef je elke gelegenheid een vrolijke touch. Ze zijn stevig en geschikt voor zowel warme als koude dranken. Perfect voor onderweg of voor een kleurrijk feestje.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 7566 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 39,5 × 33 cm |
| Materiaal | Karton (PE-gecoat), |
| Kleur | roze |
| Merk | Starpak |
| Assortiment | To Go |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 20 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Drinkbekers, Karton “To Go” 0,2 l Ø 8 cm · 9,2 cm roze
Er zitten in totaal 1.000 stuks (20 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 48,43 excl. btw
Doos (20 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 37484
| Materiaal | Karton (PE-gecoat), |
|---|---|
| Kleur | roze |
| Merk | Starpak |
| Assortiment | To Go |
Doos
| Gewicht | 7566 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 39,5 × 33 cm |
| Aantal pakken per doos | 20 |
Vaak samen gekocht
€ 60,32 - € 887,40Prijsklasse: € 60,32 tot € 887,40 excl. btw
Artikelnummer: 87934
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 78,59 - € 1.851,36Prijsklasse: € 78,59 tot € 1.851,36 excl. btw
Artikelnummer: 88010
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 25,52 - € 1.176,24Prijsklasse: € 25,52 tot € 1.176,24 excl. btw
Artikelnummer: 85497
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 91,61 - € 803,36Prijsklasse: € 91,61 tot € 803,36 excl. btw
Artikelnummer: 82672
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 25,09 - € 1.155,36Prijsklasse: € 25,09 tot € 1.155,36 excl. btw
Artikelnummer: 14809
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 73,95 excl. btw
Artikelnummer: 85220
€ 47,56 excl. btw
Artikelnummer: 37191
Beschrijving
Met deze roze papieren drinkbekers geef je elke gelegenheid een vrolijke touch. Ze zijn stevig en geschikt voor zowel warme als koude dranken. Perfect voor onderweg of voor een kleurrijk feestje.











