Beschrijving
Beschrijving
Deze witte kartonnen deksels zijn ideaal voor je koffiebekers. Ze zijn voorzien van een drinkopening en een PLA-coating, waardoor ze smaakneutraal en geschikt zijn voor warme dranken. Bovendien zijn ze industrieel composteerbaar en FSC-gecertificeerd.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 2536 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 42 × 38,5 cm |
| Materiaal | Karton (BIO-gecoat), |
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Deksels voor drinkbekers, Karton rond Ø 8 cm wit
Er zitten in totaal 500 stuks (10 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 36,98 excl. btw
Doos (10 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 89030
| Materiaal | Karton (BIO-gecoat), |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 2536 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 42 × 38,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Deze witte kartonnen deksels zijn ideaal voor je koffiebekers. Ze zijn voorzien van een drinkopening en een PLA-coating, waardoor ze smaakneutraal en geschikt zijn voor warme dranken. Bovendien zijn ze industrieel composteerbaar en FSC-gecertificeerd.


