Beschrijving
Beschrijving
Creëer een warme sfeer met deze prachtige gele kandelaarkaarsen. Met een brandduur van ongeveer 7 uur en voorzien van het RAL-keurmerk garanderen ze kwaliteit en betrouwbaarheid. Perfect voor restaurants, hotels of thuisgebruik.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 6182 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,6 × 20,4 × 27,1 cm |
| Materiaal | Paraffine met toegevoegde stearine, |
| Kleur | geel |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 2 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Kandelaarkaarsen Ø 2,2 cm · 25 cm geel
Er zitten in totaal 100 stuks (2 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 38,28 excl. btw
Doos (2 x 50)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 17970
| Materiaal | Paraffine met toegevoegde stearine, |
|---|---|
| Kleur | geel |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 6182 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,6 × 20,4 × 27,1 cm |
| Aantal pakken per doos | 2 |
Vaak samen gekocht
€ 27,70 - € 1.341,25Prijsklasse: € 27,70 tot € 1.341,25 excl. btw
Artikelnummer: 11609
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 31,32 - € 1.515,25Prijsklasse: € 31,32 tot € 1.515,25 excl. btw
Artikelnummer: 11669
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
€ 40,02 excl. btw
Artikelnummer: 17986
€ 6,70 excl. btw
Artikelnummer: 97122
€ 16,68 excl. btw
Artikelnummer: 95760
€ 20,59 excl. btw
Artikelnummer: 17917
Beschrijving
Creëer een warme sfeer met deze prachtige gele kandelaarkaarsen. Met een brandduur van ongeveer 7 uur en voorzien van het RAL-keurmerk garanderen ze kwaliteit en betrouwbaarheid. Perfect voor restaurants, hotels of thuisgebruik.








