Beschrijving
Beschrijving
Serveer je hamburgers stijlvol met deze milieuvriendelijke kartonnen boxen. Gemaakt van FSC-gecertificeerd vezelkarton met een vetdichte laag, zijn ze ideaal voor takeaway en to-go snacks. Ze zijn biologisch afbreekbaar en bieden een duurzame oplossing voor je verpakkingsbehoeften.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 7116 g |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 25 × 43,5 cm |
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre), |
| Kleur | beige |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
| Aantal per pak | 50 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
50 Hamburgerbox, karton van verse houtvezels “pure” 7 cm x 9 cm x 9 cm “Good Food” small
Er zitten in totaal 500 stuks (10 pakken maal 50 stuks) in een doos.
€ 69,17 excl. btw
Doos (10 x 50)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 86634
| Materiaal | Karton (Virgin Fibre), |
|---|---|
| Kleur | beige |
| Merk | PAPSTAR |
| Assortiment | pure |
Doos
| Gewicht | 7116 g |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 25 × 43,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Serveer je hamburgers stijlvol met deze milieuvriendelijke kartonnen boxen. Gemaakt van FSC-gecertificeerd vezelkarton met een vetdichte laag, zijn ze ideaal voor takeaway en to-go snacks. Ze zijn biologisch afbreekbaar en bieden een duurzame oplossing voor je verpakkingsbehoeften.





