Beschrijving
Beschrijving
Dit 1-laags toiletpapier in natuurlijke tint biedt een zachte en functionele oplossing voor dagelijks gebruik. Met 400 vellen per rol en 48 rollen per set ben je verzekerd van een ruime voorraad. Een praktische keuze voor horeca of kantoor.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 6810 g |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 40 × 20 cm |
| Materiaal | Papier, 100% recycling, |
| Kleur | natuur |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 48 |
| Aantal pakken per doos | 1 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
48 Rollen Toiletpapier, tissue, 1-laags Ø 10,5 cm · 11 cm x 9,8 cm natuur 400 blad
Er zitten in totaal 48 stuks (1 pak maal 48 stuks) in een doos.
€ 31,90 excl. btw
Doos (1 x 48)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 37607
| Materiaal | Papier, 100% recycling, |
|---|---|
| Kleur | natuur |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 6810 g |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 40 × 20 cm |
| Aantal pakken per doos | 1 |
Beschrijving
Dit 1-laags toiletpapier in natuurlijke tint biedt een zachte en functionele oplossing voor dagelijks gebruik. Met 400 vellen per rol en 48 rollen per set ben je verzekerd van een ruime voorraad. Een praktische keuze voor horeca of kantoor.


