Creëer een warme sfeer met deze klassieke rode tafelkaarsen, ideaal voor de horeca of feestelijke diners. Elke kaars brandt circa 7 uur en is voorzien van het RAL-kwaliteitskeurmerk voor een veilige en gelijkmatige vlam. De set van 30 stuks is perfect voor meerdere tafels of lange avonden.
| Gewicht | 6644 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,9 × 23,5 × 22 cm |
| Materiaal | Paraffine, |
| Kleur | rood |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 30 |
| Aantal pakken per doos | 4 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
30 Tafelkaarsen Ø 2,1 cm · 19,6 cm rood
€ 39,56 excl. btw
Doos (4 x 30)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | Paraffine, |
|---|---|
| Kleur | rood |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 6644 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,9 × 23,5 × 22 cm |
| Aantal pakken per doos | 4 |
Vaak samen gekocht
Beschrijving
Creëer een warme sfeer met deze klassieke rode tafelkaarsen, ideaal voor de horeca of feestelijke diners. Elke kaars brandt circa 7 uur en is voorzien van het RAL-kwaliteitskeurmerk voor een veilige en gelijkmatige vlam. De set van 30 stuks is perfect voor meerdere tafels of lange avonden.









