Beschrijving
Beschrijving
Deze transparante herbruikbare drinkbekers van polypropyleen zijn een veilig en duurzaam alternatief voor glas. Met een inhoud van 500 ml en een vulstreep zijn ze ideaal voor evenementen en feesten. Ze zijn vaatwasserbestendig, onbreekbaar en volledig recyclebaar.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 9304 g |
|---|---|
| Afmetingen | 38 × 30 × 50 cm |
| Materiaal | PP, |
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 30 |
| Aantal pakken per doos | 12 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
30 Drinkbekers, herbruikbaar PP 0,5 l Ø 9,1 cm · 14 cm transparant
Er zitten in totaal 360 stuks (12 pakken maal 30 stuks) in een doos.
€ 97,44 excl. btw
Doos (12 x 30)
Uitverkocht
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 89824
| Materiaal | PP, |
|---|---|
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 9304 g |
|---|---|
| Afmetingen | 38 × 30 × 50 cm |
| Aantal pakken per doos | 12 |
Beschrijving
Deze transparante herbruikbare drinkbekers van polypropyleen zijn een veilig en duurzaam alternatief voor glas. Met een inhoud van 500 ml en een vulstreep zijn ze ideaal voor evenementen en feesten. Ze zijn vaatwasserbestendig, onbreekbaar en volledig recyclebaar.


