Beschrijving
Beschrijving
Deze hoekige gebakdozen in lichtroze met handvaten zijn perfect voor het veilig vervoeren van gebak en taarten. De set van 20 stuks biedt voldoende capaciteit voor bakkerijen of catering, terwijl het handige handvat het serveren eenvoudig maakt. Stijlvol en functioneel in één.
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 6818 g |
|---|---|
| Afmetingen | 39 × 27,5 × 17,6 cm |
| Materiaal | Karton, |
| Kleur | licht-rose |
| Merk | PAPSTAR |
| Aantal per pak | 20 |
| Aantal pakken per doos | 10 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
Verzending
Verzending
Wij proberen in 1 tot 3 werkdagen je bestelling afgeleverd te hebben.
20 Gebakdozen hoekig 16 cm x 10 cm x 9 cm licht-rose met handvaten
Er zitten in totaal 200 stuks (10 pakken maal 20 stuks) in een doos.
€ 62,93 excl. btw
Doos (10 x 20)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
Makbule staat klaar om je te helpen via WhatsApp!
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
Artikelnummer: 18850
| Materiaal | Karton, |
|---|---|
| Kleur | licht-rose |
| Merk | PAPSTAR |
Doos
| Gewicht | 6818 g |
|---|---|
| Afmetingen | 39 × 27,5 × 17,6 cm |
| Aantal pakken per doos | 10 |
Beschrijving
Deze hoekige gebakdozen in lichtroze met handvaten zijn perfect voor het veilig vervoeren van gebak en taarten. De set van 20 stuks biedt voldoende capaciteit voor bakkerijen of catering, terwijl het handige handvat het serveren eenvoudig maakt. Stijlvol en functioneel in één.


