Bereid perfecte sous-vide gerechten met deze set van 2 transparante vacuümzakjesrollen. Elke rol is 6 meter lang en 20 centimeter breed, ideaal voor het verpakken van kleinere porties vlees, vis of groenten. Het PA/PE-materiaal is kookbestendig en zorgt voor een luchtdichte afsluiting, waardoor smaken optimaal behouden blijven.
| Gewicht | 12840 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 55 × 23,5 cm |
| Materiaal | PA / PE, |
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
| Aantal per pak | 2 |
| Aantal pakken per doos | 25 |
| Verpakkingsvorm | Doos Kies of je het per doos of pallet verzonden wil hebben. |
2 Rollen Vacuüm verzegelzakjes, PA / PE 6 m x 20 cm transparant “Sous Vide” kookkwaliteit
€ 129,05 excl. btw
Doos (25 x 2)
Op voorraad
Heb je een vraag?
Onze klantenservice is bereikbaar van 9:00 tot 16:00 uur. Wil je sneller een antwoord? Stuur ons een WhatsApp-bericht tussen 9:00 en 20:00 uur.
-
Betaal achteraf met Klarna
-
Voor 16:00u besteld? Zelfde werkdag verzonden!
-
Gratis verzending vanaf € 200 excl. btw
-
1-3 dagen levertijd
| Materiaal | PA / PE, |
|---|---|
| Kleur | transparant |
| Merk | Starpak |
Doos
| Gewicht | 12840 g |
|---|---|
| Afmetingen | 41 × 55 × 23,5 cm |
| Aantal pakken per doos | 25 |
Beschrijving
Bereid perfecte sous-vide gerechten met deze set van 2 transparante vacuümzakjesrollen. Elke rol is 6 meter lang en 20 centimeter breed, ideaal voor het verpakken van kleinere porties vlees, vis of groenten. Het PA/PE-materiaal is kookbestendig en zorgt voor een luchtdichte afsluiting, waardoor smaken optimaal behouden blijven.
